Outdoor Concept #1
Outdoor Concept #2
Outdoor Concept #3
Outdoor Concept #4
Outdoor Concept #5

Outdoor Concept a. s. je česká distributorská firma působící v regionu střední a východní Evropy. Společnost byla založena roku 2010, nicméně zkušenosti týmu působícího v této firmě jsou kumulované již od roku 1991.

Outdoor Concept a. s. distribuuje produkty významných outdoorových, lyžařských a lifestylových značek. Do portfolia firmy patří značky Hannah, Keen, Rafiki, Smartwool, Osprey, Ternua, prAna, Julbo, MATT, Garmont, Zamberlan a Tatonka.

Rozsáhlé portfolio distribuovaných mezinárodně uznávaných značek outdoorového oblečení a vybavení a jejich zastoupení na trhu staví společnost Outdoor Concept a. s. do popředí z hlediska významu na středoevropském trhu s outdoorovým vybavením.


Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů


Odběratel, který je spotřebitelem podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitelů, má podle zákona o ochraně spotřebitelů právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu ze smlouvy o dodávce zboží (dále jen „spotřebitelský spor“). V případě, že dojde mezi naší společností a odběratelem ke vzniku spotřebitelského sporu, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může odběratel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr__at__coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Zboží v prodeji ve specializovaných obchodech

  • Hannah
  • RockPoint
  • Keen

Doporučené e-shopy

 
Hannah
Keen
Rafiki
SmartWool
Osprey
Ternua
prAna
Julbo
Matt
Garmont
Zamberlan
Tatonka